• certyfikat rozminowanie
  • certyfikat rozminowanie
  • certyfikat rozminowanie
Tel.: 0602 123 337

 
rozminowanie spec-maj
SPEC-MAJ Lesław MAJEWSKI
55-200 Oława
Pl. Piłsudskiego 3/6


 

 


Posiadamy wysoce specjalistyczny sprzęt wykrywający, wykonany na specjalne zamówienie, o parametrach znacznie przewyższających ogólnie dostępne detektory i wykrywacze używane w wojsku. Pozwala nam on - w pełni odpowiedzialnie - zagwarantować wykrycie niewypałów do głębokości:
- 1,20 m dla wykrywaczy ręcznych
- 6,00 m dla wykrywaczy ramowych.

Ponadto dysponujemy detektorami brytyjskimi C.SCOPE, niemieckimi LORENZ oraz amerykańskimi GARRETT i MT202, które przystosowane są do pracy w każdych warunkach (również pod wodą). Sprzęt ten pozwala nam dać gwarancje na sprawdzany teren w formie certyfikatu z uwzględnieniem gwarantowanej głębokości oczyszczenia.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod pomiarowych i współpracy z wyspecjalizowanymi firmami mamy możliwość lokalizacji miejsc niebezpiecznych do głębokości 8 metrów, co umożliwia bezpieczne wykonywanie wykopów, wbijanie pali i ścianek szczelnych.

Posiadamy środki transportu przystosowane i dopuszczone do przewozu materiałów wybuchowych w grupie EX II oraz międzynarodowe uprawnienia ADR. Ponadto - jako jedyni w kraju - dysponujemy mobilnym zestawem z koparko-ładowarką wyposażoną w specjalistyczny osprzęt oraz zabezpieczenie przeciwodłamkowe umożliwiające bezpieczną pracę w terenie zagrożonym wybuchem.

sprzęt do odminowania
sprzęt do odminowania
sprzęt do odminowania